رستوران انرژی کیش

معرفی:رستوران انرژی یکی از رستوران های خوب و معروف جزیره کیش میباشد که در بین مسافران تور کیش طرفدار زیادی دارد. رستوران انرژی در واقع یک سالن کنسرت کوچک است که مسافران تور کیش میتوانند در حین غذا خوردن از غذا خوردن نیز لذت ببرنند.این رستوران زیبا در کنار ساحل جزیره کیش واقع شده است.در این رستوران 2 فضای باز و بسته وجود دارد که مسافران غزیز میتوانند به دلخواه فضای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.ظرفیت رستوران 500 نفره میباشد.آشپز های رستوران انرژی حرفه ای هستند و با بهترین مواد غذایی تمامی غذا ها را آماده و سرو میکند.

رستوران انرژی کیش

منو رستوران:رستوران انرژی دارای منویی از انواع غذاهای ایرانی، ملل، سنتی، محلی، گیاهی و دریایی (چلو کباب، جوجه بی استخوان، جوجه با استخوان، کباب برگ ،شیشلیک،بختیاری، کباب نگینی، زرشک پلو با مرغ،چلو ماهیچه،انواع ماهی،سوپ،سالاد،دوغ، نوشابه، آبمیوه) میباشد.مسافران و گردشگران عزیز تور کیش میتوانند براحتی ار روی منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران انرژی 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مسافران تور کیش میباشد.زمان اجرای موسیقی نیز از ساعت 1 تا 3 بعد از ظهر و 22 تا 1 نیمه شب میباشد.

موقعیت مکانی:کیش، نوار ساحلی، اسکله تفریحی قدیم، بعد از نوار ساحلی

رستوران انرژی کیش

پیشنهاد ما:رستوران انرژی با فضای زیبا و پخش موسیقی زنده یکی از رستوران های خوب جزیره میباشد که مسافران در سفر به این جزیره میتوانند انتخاب کنند و از غذا های لذیذ آن نوش جان کنند.

رستوران انرژی کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید