مرکز خرید بساک کیش

یکی دیگر از مراکز خرید جزیره مرکز خرید بساک است که در شهرک صدف قرار دارد. این مرکز خرید مدرن در سال 1389 و در 4 طبقه ساخته شده است. این مرکز خرید دارای 39 واحد تجاری بوده که انواع کالاهای مورد نیاز شما مسافران تور کیش نظیر پوشاک ، کیف و کفش، موبایل و کامپیوتر، خوراکی و ... را به شما ارائه می دهد. یکی از رستوران های معروف کیش که رویال استار نام دارد نیز در این مرکز خرید قرار دارد که می توانید پس از خرید غذای خود را در این رستوران میل کنید. هم چنین با توجه به نزدیکی این مرکز خرید به مرکز خرید صدف می توانید از این دو مرکز خرید در یک تایم بازدید کنید.

 

مرکز خرید بساک کیش

بازار مروارید کیش

بازار مروارید کیش یکی از زیباترین بازارهای جزیره کیش است که با الهام از معماری دوره های هخامنشی ساخته شده است و توجه بسیاری از گردشگران تور کیش را به خود جلب کرده است. این بازار دارای ۸ راهرو مجزا میباشد که هر یک با نامهای ایرانی زیبا از جمله : آپادانا - پرسپولیس - پاسارگاد - بیستون - آریا - تیسفون و... نامگذاری شده اند.این بازار در یک طبقه در سال 1373 احداث گردیده است. در بازار مروارید جزیره کیش فروشگاههای متفاوتی از جمله :پوشاک زنانه و مردانه، کیف و کفش،عطر و ادوکلن،روسری،لوازم خانگی و... وجود دارد و قیمتهای بازار مروارید کیش به نسبت بازارهایی چون مرکز تجاری کیش و پردیس ۲ پایین تر است .

 

بازار مروارید کیش

 

بازار مروارید کیش

 

بازار مروارید کیش

مرکز خرید به کیش

این مرکز خرید در زمینی به مساحت 3450 متر مربع بنا شده است و دارای  40 واحد تجاری می باشد در این مرکز خرید انواع پوشاک ،لباس ،لوازم برقی ،لوازم خانگی ،لوازم دیجیتالی ،و اسباب بازی ،انواعط برند عطر و ادکلن ها ،انواع برند عینک ،لوازم برقی جانبی ،لوازم برقی آرایشی و... به فروش می رود و این بازار به علت قیمت های مناسبی که نسبت به دیگر مراکز خرید دارد. در میان خیلی از مسافران و گردشگران تور کیش محبوب می باشد.

 

مرکز خرید مریم کیش

یکی از زیبا ترین مراکز خرید کیش مرکز خرید مریم می باشد در این مرکز خرید 52 و احد تجار موجود است و در یک محوطه باز ساخته شده است مصالح به کار رفته در این این بازار بیشتر چوب می باشد که خود باعث شده است زیبایی خاصی به این مرکز خرید داده است و همچنین سبک نور پردازی  و استفاده گل و گیاهان فضای دلنشینی را ایجاد کرده است. این مرکز خرید انواع اجناس مانند ،لباس ،پوشاک ،لوازم آرایشی ،لوازم بهداشتی ،لوازم دیجتالی و... موجود می باشد. امروزه این مرکز خرید مسافران تور لحظه آخری کیش و گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند.

مرکز خرید زیتون  کیش

مرکز خرید زیتون  کیش یکی  بهترین مراکز خرید کیش می باشد معمار ی این مرکز خرید نسبت به دیکر مراکز بسیار  منحصر به فرد می باشد این بازار در سال 1376 در زمینی به مساحت 7000 متر مربع بنا شده است و دارا ی 108 واحد تجاری می باشد. در این مرکز خرید رستوران و کافه برای مسافران تور لحظه آخری کیش و دیگر بازدید کنندگان موجود می باشد. در این مرکز خرید انواع وسایل دیجتالی و لباس و پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی و اسباب بازی موجود است.